Harmoninen laulu

SISÄLTÖ
Etusivu
Harmonisesta laulusta
Kalenteri
   Kurssit ja ohjaajat
   Menneet tapahtumat
Ohjaajat/Opettajat
Hoitava Ääni
CD
Kirjasto
Prof. Iégor Reznikoff
Galleria
Harmoninen Laulu ry
Rukouslaulupankki
Yhteystiedot
 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

 

Opettajat / Ohjaajat

Tältä sivulta löydät aakkosjärjestyksessä tiedot opettajista ja ohjaajista eri puolelta Suomea sekä heidän yhteystietonsa. Klikkaamalla opettajan nimeä pääset sivulle, jossa on tarkempia tietoja hänen kursseistaan, lauluilloistaan ja muista tapahtumista.

Anna-Maria Alaluusua, Rovaniemi
puh. 0400-232 588
aalaluusua@hotmail.com

Kristiina Annala, Turku
puh. 0500-498 165
kristiina.annala@gmail.com

Kirsti Autio, Kotka
050-563 3258
kirstiautio@hotmail.com

Teija Autio,Ylivieska
050-590 1446
teija.vautio@live.com

Tuulikki Bergström, Hyvinkää
040-7084 999
yrttis@gmail.com

Riikka Hänninen, Helsinki
050-308 0232
laululahde@gmail.com

Sirpa Lampinen, Vaajakoski
050-436 5435
sirpa.lampinen@evl.fi

Minna Leka, Turku
040-769 7591

Virve Niemeläinen, Turku
puh. 050-591 9457
virve.niemelainen@aaneni.fi

Marja-Liisa Mustonen, Oulu
041-550 7444
mlmust@outlook.com

Aino Peltomaa, Vantaa
040-756 9979
aino.peltomaa@gmail.com

Aija-Leena Ranta, Tampere
040-770 4843
aijuposti@gmail.com

Iegor Reznikoff, Paris, France
( tel.& fax.: + 33 1 4665 0024)

Raisa Saloheimo, Espoo
09-803 4239
raisa.saloheimo@gmail.com

Pia Skibdahl, Helsinki
050-570 0559
pia.skibdahl@kolumbus.fi

Sari Suuronen, Helsinki
040-700 2862
sari@enkelinsulka.fi

Margaret Vainio, Saarijärvi, Kotka ja Rodos, Kreikka
puh 0400-980 626
margaret.vainio@gmail.com

Tatjana Wilenius, Järvenpää
puh 040-706 7744

Hilkka-Liisa Vuori, Espoo
040-701 6534
hilkka-liisa.vuori@uniarts.fi

Nalle Öhman, Parainen
0400-602 829 (retriittejä)



( Huom ! On mahdollista, että tällä listalla eivät ole kaikki lauluryhmien vetäjät, harmonisen laulun opettajat tai esim. hiljaisen rukouslaulun retriittien ohjaajat. Jos huomaat puutteita tai virheitä ja haluat täydentää listaa ole ystävällinen ja ota yhteyttä harri.palm@gali.fi