Harmoninen laulu

SISÄLTÖ
Etusivu
Harmonisesta laulusta
Kalenteri
   Kurssit
Ohjaajat/Opettajat
Hoitava Ääni
CD
Kirjasto
Prof. Iégor Reznikoff
Galleria
Harmoninen Laulu ry
Rukouslaulupankki
Yhteystiedot
 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

 

Opettajat / Ohjaajat

Tältä sivulta löydät aakkosjärjestyksessä tiedot opettajista ja ohjaajista eri puolelta Suomea sekä heidän yhteystietonsa. Klikkaamalla opettajan nimeä pääset sivulle, jossa on tarkempia tietoja hänen kursseistaan, lauluilloistaan ja muista tapahtumista.

Anna-Maria Alaluusua, Luusua
puh. 0400-232 588
aalaluusua@hotmail.com

Kristiina Annala, Turku
puh. 0500-498 165
kristiina.annala@gmail.com

Sirkka Aro, Tuusula
sirkka.aro@luukku.com
puh 050-401 6236

Kirsti Autio, Kotka
050-563 3258
kirstiautio@hotmail.com

Teija Autio,Ylivieska
050-590 1446
teija.autio@kpk.fi

Bella Bash, Vaasa
050-3659560
bellabash@gmail.com

Tuulikki Bergström, Hyvinkää
040-7084 999

Antti Hänninen, Helsinki
0400-804 485
antti.hanninen@welho.com

Riikka Hänninen, Helsinki
050-308 0232
laululahde@gmail.com

Kristiina Laihi, Helsinki
0400-481 871
kristiina.laihi@gmail.com

Mariaana Laitinen, Helsinki
050-436 5435
mariaana.laitinen@kolumbus.fi

Sirpa Lampinen, Vaajakoski
050-436 5435
sirpa.lampinen@evl.fi

Minna Leka, Turku
040-769 7591

Virve Niemeläinen, Turku
puh. 050-5919457
virve.niemelainen@kolumbus.fi

Marja-Liisa Mustonen, Oulu
041-550 7444
mlmust@outlook.com

Aino Peltomaa, Vantaa
040-756 9979
aino.peltomaa@gmail.com

Aija-Leena Ranta, Tampere
040-770 4843
aija-leena.ranta@evl.fi

Iegor Reznikoff, Paris, France
( tel.& fax.: + 33 1 4665 0024)

Raisa Saloheimo, Espoo
09-803 4239

Michael Schirmer
schirmer_michael@hotmail.com

Aila Sirén, Uusikaupunki
ailasiren@pp.nic.fi
040-530 8338

Pia Skibdahl, Helsinki
050-570 0559
pia.skibdahl@kolumbus.fi

Sari Suuronen, Helsinki
saris.suuronen@gmail.com
040-700 2862

Tiina Taskinen-Viinikainen, Kuopio
050-411 7328
taskinenviinikainen.tiina@gmail.com

Margaret Vainio, Rodos, Kreikka
puh 0400-980 626
margaret.vainio@gmail.com

Tatjana Wilenius, Järvenpää
puh 040-706 7744

Hilkka-Liisa Vuori, Espoo
040-701 6534
hilkka-liisa.vuori@saunalahti.fi

Nalle Öhman, Parainen
0400-602 829 (retriittejä)



( Huom ! On mahdolista, että tällä listalla eivät ole kaikki lauluryhmien vetäjät, harmoisen laulun opettajat tai esim hiljaisen rukouslaulun retriittien ohjaajat. Jos huomaat puutteita tai virheitä ja haluat täydentää listaa ole ystävällinen ja ota yhteyttä harri.palm@svk.fi)